SpeedUp Box

SpeedUp Box

SpeedUp Box

SpeedUpPilot

SpeedUpPilot Layer4 LAN&WAN Accelerator ağ donanımı, işletim sisteminden bağımsız olarak tüm iş bilgisayarlarının internet trafiğinde karşılaştığı bant genişliği darboğaz ve tıkanıklık sorunlarını adaptif ve dinamik yöneterek gecikme ve hız kayıplarını ortadan kaldırır.

SpeedUpPilot İnternet hızlandırıcı ağ cihazı, iş bilgisayarlarının LAN ve WAN trafiğinde karşılaştığı tıkanıklık oluşumlarını daha akıllı yöneterek bilinen tüm çözümlere göre daha yüksek hız performansı sunar.

Global Patentli (PCT& EPO & TPE) SpeedUpPilot Layer4 LAN&WAN Accelerator global pazarda rakipsizdir, akıllı ve üstün teknoloji kullanımı sağlar. SpeedUpPilot yatırımı, sürekli artan bant genişliği maliyeti ve sistem yenileme yatırımlarından yüksek tasarruf sağlar. Kazandırdığı ekonomik katma değer ve rakipsiz teknoloji kazanımı ile yatırım maliyetinin en kısa sürede geri dönüşünü sağlar.

 

SpeedUpCaptain

SpeedUpCaptain, işletim sisteminden bağımsız olarak, iş bilgisayarlarının / sunucuların internet trafiğinde karşılaştığı bant genişliği darboğaz ve tıkanıklık sorunlarını adaptif ve dinamik yöneterek gecikme ve hız kayıplarını ortadan kaldırır.

SpeedUpCaptain İnternet hızlandırıcı ağ cihazı, iş bilgisayarlarının / sunucuların LAN ve WAN trafiğinde karşılaştığı tıkanıklık oluşumlarını daha akıllı yöneterek bilinen tüm çözümlere göre daha yüksek hız performansı sunar.

Global Patentli (PCT& EPO & TPE) SpeedUpCaptain Layer4 WAN Accelerator, global pazarda rakipsizdir, akıllı ve üstün teknoloji kullanımı sağlar. SpeedUpCaptain yatırımı, sürekli artan bant genişliği maliyeti ve sistem yenileme yatırımlarından yüksek tasarruf sağlar. Kazandırdığı ekonomik katma değer ve rakipsiz teknoloji kazanımı ile yatırım maliyetinin en kısa sürede geri dönüşünü sağlar.

SpeedUpMaestro

SpeedUpMaestro, işletim sisteminden bağımsız olarak, iş bilgisayarlarının / sunucuların internet trafiğinde karşılaştığı bant genişliği darboğaz ve tıkanıklık sorunlarını adaptif ve dinamik yöneterek gecikme ve hız kayıplarını ortadan kaldırır.

SpeedUpMaestro İnternet hızlandırıcı ağ cihazı, iş bilgisayarlarının / sunucuların LAN ve WAN trafiğinde karşılaştığı tıkanıklık oluşumlarını daha akıllı yöneterek bilinen tüm çözümlere göre daha yüksek hız performansı sunar.

Global Patentli (PCT & EPO & TPE) SpeedUpMaestro Layer4 WAN Accelerator global pazarda rakipsizdir, akıllı ve üstün teknoloji kullanımı sunar. SpeedUpMaestro yatırımı, sürekli artan bant genişliği maliyetini ve sistem yenileme yatırımlarından yüksek tasarruf sağlar. Kazandırdığı ekonomik katma değer ve rakipsiz teknoloji kazanımı ile yatırım maliyetinin en kısa sürede geri dönüşünü sağlar.

E-Bülten

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize katılabilirsiniz.

© 2023 | Prokep Bilisim Tüm Hakları Saklıdır. | BerkemSOFT