TÜRKKEP SAP E-Dönüşüm Paketi

TÜRKKEP SAP E-Dönüşüm Paketi

TÜRKKEP SAP E-Dönüşüm Paketi

TÜRKKEP SAP S/4HANA E-DÖNÜŞÜM PAKETİ NEDİR?

TÜRKKEP SAP S/4HANA E-Dönüşüm Paketi, TÜRKKEP tarafından SAP S/4HANA ortamına özel olarak geliştirilen yenilikçi bir çözümdür. TÜRKKEP bu hizmetiyle; e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İhracat, e-İrsaliye ve e-Defter gibi e-belge işlemlerini SAP üzerinden gerçekleştiren kullanıcılarına yüksek hız, maksimum güven ve tam kontrollü işlem imkânı sağlar. SAP S/4HANA, daha doğru kararlar alınması için anlık ve gerçek zamanlı bilgi sağlamanın yanı sıra, veri tabanı sayesinde gerçek zamanlı raporlara çok daha hızlı erişme olanağı sunar. Tamamen S/4HANA versiyonuyla uyumlu olan TÜRKKEP E-Dönüşüm Paketi, R3’ten S/4HANA’ya geçiş yapacak kullanıcılara birkaç kat performans artışıyla dönüşüm fırsatı sağlar.

TÜRKKEP SAP S/4HANA E-DÖNÜŞÜM PAKETİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

S/4HANA’ya özgü metotların kullanılmasıyla sadece S/4HANA versiyonu için hazırlanan TÜRKKEP S/4HANA E-Dönüşüm Paketi kullanıcılarına hız, güven ve kontrollü işlem gibi birçok avantajı beraberinde getirir. TÜRKKEP S/4HANA E-Dönüşüm Paketinin bazı avantajları şöyle sıralanabilir:

  • TÜRKKEP SAP S/4HANA E-Dönüşüm Paketi; e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İhracat, e-İrsaliye ve e-Defter gibi e-belge işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.
  • TÜRKKEP S/4HANA E-Dönüşüm Paketi, yenilikçi yaklaşımı ile faturaların ve e-belgelerin işlenme ve gönderme sürelerine ciddi şekilde hız kazandırır.
  • Önceden uzun dakikalar süren faturaların listelenmesi ve raporlanması işlemleri, TÜRKKEP SAP S/4HANA E-Dönüşüm Paketi ile saniyeler içinde gerçekleştirilir.
  • TÜRKKEP SAP S/4HANA E-Dönüşüm Paketi ile kurumların tüm e-belge süreçleri SAP ve TÜRKKEP entegratör servisleri aracılığıyla tam entegre çalışır. Böylece ayrı bir program ya da portal kullanımına gerek kalmaz.
  • E-Fatura ve e-İrsaliyeler; PDF, HTML veya CML formalarda tüm detayları ile görüntülenebilir. Gelen e-belgelerin onay ve ret işlemleri de SAP içerisinde yapılabilir.
  • SAP özgün ortamında çalışan S/4HANA modülü kullanıcılarına, sorunsuz ve yüksek performanslı e-belge işlemi imkânı sunar.

R3’TEN S/4HANA’YA SORUNSUZ GEÇİŞ!

Tüm dünyada şirketlerin yaklaşık yüzde 30’u SAP R3’ten SAP S/4HANA’ya geçiş yapmış durumda. Bu dönüşüm sürecinde görüldü ki e-dönüşüm hizmeti veren birçok firma SAP kullanıcılarına yönelik tüm çözümlerini R3’e göre ayarladığı için S/4HANA’ya geçişlerinde ciddi sorun yaşayabiliyor. Bu durum kullanıcıların performans ve zaman kaybı yaşamasına neden olurken normal şartlarda saniyeler içinde gerçekleştirilebilecek işlemler uzun dakikalar hatta saatler sürebiliyor. Tamamen S/4HANA’ya özel geliştirilen TÜRKKEP SAP S/4HANA E-Dönüşüm Paketi ise SAP kullanıcılarının R3’ten S/4HANA’ya geçişlerinde sorunsuz bir dönüşüm imkânı sunuyor.

TÜRKKEP’İN SAP ÇÖZÜMLERİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

TÜRKKEP ve SAP iş birliğiyle hayata geçirilen TÜRKKEP SAP S/4HANA e-Dönüşüm Paketine geçiş yapmak için TÜRKKEP’in resmî internet sitesinde yer alan https://prokepbilisim.com/kullanici-talep-formu/ üzerinden online olarak başvurunuzu yapabilir.

SAP HAKKINDA

SAP, Türkiye’de 60’un üzerinde yerel ve global iş ortağı ile birlikte 5.000’in üzerinde danışmanın dahil olduğu büyük bir ekosistemi oluşturuyor. Bu iş ortaklarının yüzde 72’si sadece Türkiye’de değil dünyada da projeler yapıyor ve danışmanlık hizmeti veriyor. SAP, Türkiye’de 1.400’ün üzerinde kurumun, uçtan uca tüm iş süreçlerini en iyi şekilde yürütmesine destek oluyor. Türkiye’de Borsa İstanbul 30 (BIST 30) listesindeki şirketlerin yüzde 90’ı, Capital 500’e göre en büyük 10 şirketin 9’u, Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi ve Brand Finance 2019 Türkiye’nin En Değerli 100 Markası listelerindeki ilk 10 şirketin ise tamamı SAP çözümlerini tercih ediyor. SAP’nin 20 ülkede bulunan Yazılım Geliştirme Merkezlerinden biri 2013 yılından bu yana Teknopark İstanbul’da faaliyet gösteriyor. SAP’nin yapay zekâ ve makine öğrenmesini de kapsayan Büyük Veri çözümünün önemli bileşenleri, bu merkezde Türk mühendisler tarafından geliştiriliyor ve SAP’nin global ürün portföyünde yer almak üzere Türkiye’den tüm dünyaya ihraç ediliyor. Ayrıca 2019 yılında Yazılım Geliştirme Merkezi içinde kapılarını açan SAP Deneyim Merkezi, en yenilikçi çözümleri, dünyadan ve Türkiye’den en iyi müşteri senaryolarını ve örneklerini deneyimleme imkânı sunuyor. SAP Türkiye hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.sap.com/turkey adresini ziyaret edebilirsiniz.

E-Bülten

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize katılabilirsiniz.

© 2023 | Prokep Bilisim Tüm Hakları Saklıdır. | BerkemSOFT